Konverents "Elu koos diabeediga". (ESF+)

17
mai
Kaunite kunstide kodu
10:00 - 17:00
Asukoht: Turu 2a, Jõgeva, Jõgeva maakond

JÕGEVAMAA DIABEETIKUTE SELTS KUTSUB KUULAMA ETTEKANDEID 17. MAIL KELL 10.00   

Sündmus toimub Kaunite Kunstide Kodus, Turu tn 2a Jõgeva, sissepääsuga Niidu tänava poolt.                       

10.30 Maarja Randväli    – „Vaimse tervise probleemid 2.tüüpi diabeedi korral“ - 

Diabeedispetsialistid MTÜ.     Diabeediõde, toitumisterapeut, Tallinna Ülikooli nooremteadur

Maire Vesingi      –„Diabeet ja toit“ -Eritoitumine,    toitumisnõustaja, koolitaja                                               

12.10- 12.30  Kohvipaus

Marju Past  - „Teise tüübi diabeedi kaasaegne ravi“  - Eesti Diabeedikeskus. Endokrinoloog      

Ulvi Tammer-Jäätes    – „Insuliinravi ja sensorravi tüsistused“ -   Eesti Diabeediliit.

Diabeediõde, toitumisspetsialist

Kuldar Nurmik- Linus Medical- Tootespetsialist    

Peep Põdder –  Jõgeva Haigla juhataja

Aime Meltsas – JV Sotsiaalosakonna juhataja

PÄEVA JUHIB ARLET PALMISTE

Osalemiseks registreeri kuni 15. maini telefonil 55928695  Eve,  evepint@hot.ee                  

Kohtade arv on piiratud