Päevakorralised

Tulge 22. juulil avatud talude päeva bussituurile!

29. juuni 2018 Kell 11:51

Jõgevamaa Koostöökoda korraldab 22. juulil avatud talude päeva bussituuri neile huvilistele, kes soovivad külastada meie kandi avatud talusid ja ettevõtteid.

Tänavune reis hõlmab Peipsi poole jäävaid talusid ja ettevõtteid.

Bussituuri kava:

10.00 stardime Jõgevalt bussijaama ja raudtee vahelisest parklast.

Alustame päeva Jõgeva alevikus Eesti sordiaretuse hällis – Eesti Taimekasvatuse Instituudis, kus on selleks päevaks rajatud ehtne Tootsi peenar, saab võrrelda kohalike tomatisortide maitseid ning uurida lähemalt katsetehnikat. Seejärel sõidame Tormasse Loov Energia Keraamikahoovi, kus saab osa Erika Aasa keraamika valmistamise protsessist. Kalmakülas asuvas Sumila mesilas on võimalus mesitaru lähemalt uurida ning meevurritamist näha. Lõunat sööme lähedal asuvas Kalma kohvikus. Pärast lõunat sõidame Riina Puukooli hostade kollektsiooni vaatama. Seejärel on paras aeg minna Kääpale Nedsaja küla bändi kontserti nautima ning kaema, mida pakuvad Kääpa OTTi talud. Viimasena peatume Juhuse pruulikojas Tabiveres, kus vanas mõisa tuuleveskis pruulitakse põnevate maitsetega õllesid.

Bussituur lõpeb Jõgeval kell 18.00.

Talude ja ettevõtete kohta kohta leiate täpsemat infot päeva veebilehelt www.avatudtalud.ee.

 

Bussituuri hind on 15 eurot, mis sisaldab bussisõitu, reisisaatjat ja lõunasööki. Kuni 12. aastastele lastele maksab reis 12 eurot.

Reis algab ja lõpeb Jõgeva bussijaama ning raudtee vahelises parklas, et meiega saaksid liituda ka need, kes soovivad tulla Jõgevale rongi või bussiga. Oma autoga tulijad saavad jätta auto lähedal asuvatesse parklatesse.

Soovitame võtta kaasa sularaha, kuna kohapeal on avatud kohvikud või kohalike toodete letid.

Reisil saab osaleda kuni 35 inimest.

 

Bussituurile REGISTREERUMINE kestab kuni 19. juulini (kaasa arvatud). Reisil osalemise tagab reisi eest tasumine hiljemalt 19. juulil.

Osalustasu palun kanda: Jõgevamaa Koostöökoda MTÜ, a/a EE321010220058330013 (SEB pank). Lisage makse selgitusse osaleja nimi või nimed, kui tasute mitme eest.

NB! Korraldajal on õigus teha muudatusi reisi korralduses ja kavas, kui grupp ei täitu.

Täiendav info: Jõgevamaa Koostöökoda, info@jogevamaa.com,  Aive Tamm, tel 5309 0915, Ülle Jukk, tel 5305 6322.